1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Dolphine
Последна активност:
17 февруари 2013 во 18:56
Зачленет на:
25 јуни 2012
Мислења:
304
Допаѓања:
302
Поени од трофеи:
63
Пол:
Женски

Сподели:

Dolphine

Истакнат Член, Женски

is thinking...if you could go back to the past...would you change the things you did wrong even tho the past has made you who you are today? 25 јуни 2012

Dolphine последен пат беше виден/а како:
17 февруари 2013