Часовници

Badgirl

Староседелец
4 јануари 2013
1,477
3,258
1,133
26
Najubaviot grad ------> SKOPJE :D
 

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Не сум обожавателка на часовници,а кога одев во забавиште го носев часовникот од татко ми :giggle сега воопшто не ги носам :)