Часовници

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063

моментално овој го користам, немав навика, ама сеа па не можам да излезам од дома без саат на рака, навика...
 

dalmatian

Полноправен Член
2 март 2014
50
12
8
Не носам многу.. Ме нервиаат и рацете ме чешаат од нив(think)
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,441
2,541
1,133
Порано нон стоп носев часовници. Сега од пред неколку години не носам, и немам.
Некако неможам да си најдам некој што ми фаќа око а да не е ролекс :zelen.
Си гледам колку е саат на телефон, а да носам часовник како моден детал немам навика.
 

Browny

Староседелец
20 октомври 2014
24
9
1,003
Имам два а слика утре ќе ве почастам едниот е citizen другиот е tissot