1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Lovely*-*
Последна активност:
4 септември 2016 во 14:27
Зачленет на:
27 мај 2012
Мислења:
230
Допаѓања:
164
Поени од трофеи:
1,043
Пол:
Женски
Роденден:
3 ноември 1990 (Возраст: 29)
Веб-страница:
Локација:
Ohrid

Сподели:

Lovely*-*

Староседелец, Женски, 29, од Ohrid

♥♥ Мода, мода, мода ♥♥ 8 јануари 2014

Lovely*-* последен пат беше виден/а како:
4 септември 2016