1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
red dragon
Последна активност:
20 март 2017 во 01:24
Зачленет на:
27 март 2013
Мислења:
140
Допаѓања:
129
Поени од трофеи:
643

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
30 јануари 1989 (Возраст: 30)

Сподели:

red dragon

Староседелец, Машки, 30

Интересно, секој ден се повеќе и повеќе тонеме, а немаме море! 1 јули 2013

red dragon последен пат беше виден/а како:
20 март 2017