Часовници

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Сакам да го имам овој часовник и не би го сменила никогаш амa го неам:place и затоа не носам...инаку отсекогаш сум сакала машки часовници ..масивни...ми изгледаат моќно
 
  • Like
Реакции: Tantara, Bibi@ and parvati

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Јас носев докај 6-7мо одд и после веќе не, пошо го носам на десна а ми спеташе у пишување :D
Али лани кога бев во Америка заглавив 2 саата у Фосил и морав да си купам еден пошо имаше пренајубави. јас си земав ист ваков само со тегет крукчиња и со тегет лице и не изгледа волку голем :D

Инаку ми се допаѓаат и овие ама тогаш ги немаше :( 
  • Like
Реакции: Tantara