TheBookaholic
Реакции
35

Зачленет на
Last seen

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • K'кажи некоју добру књигу али ептен некоју такфу интересну, нанааај што си ги читала такфу нај интересну : ) hh
  Хепи ти брдеј девојко сс књигу на главу и лижафче у уста
  књигохоличар низаедн : ) haha
  ја мислеше дека си Бојана бузла од Скопје : )
  поздраф : P
  • Like
  Реакции: TheBookaholic
  P
  parvati
  може да те прашам нешто ?
  Ти: дада може
  пааа сакам да те прашам дали си ти тај на слику
  мноо личи на туј што гу познаам, иии мноо е убава устфари тај девојка сс књигу на главу и наравно лижафка у уста : )
  TheBookaholic
  TheBookaholic
  Не сум, за жал. Сликава е од некој рандом сајт, поим немам од кај ја откопав... :D
  P
  parvati
  океј тенксс
  поздраф књигохоличаркооо : )
  Предобар ник имаш, како не ми текна мене така да се потпишам :(
  Добродојде на форумов патем :)
  • Like
  Реакции: parvati and TheBookaholic
  TheBookaholic
  TheBookaholic
  Доста се мислев како да се потпишам, но мислам дека го направив вистинскиот избор . Ти благодарам инаку :*
  Марија
  Марија
  е јас не мислев, затоа и никот ми е таков каков што ми е хаха
  TheBookaholic
  TheBookaholic
  Супер ти е! ;)
  ти ли си ма ? : ) бока сс счни устенца и мноо убави очи ? : )
  TheBookaholic
  TheBookaholic
  Хахаха извини, не те разбрав најубаво на што мислиш. :D
  P
  parvati
  Бoјааанаа фром СКопје ? : )
  TheBookaholic
  TheBookaholic
  За жал, не. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…