Хумористични форумски цитати

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,154
7,681
1,183
земјата на чудата
werewolf & parvati

:rofl :rofl :rofl

6 Март 2013
parvati напиша: ↑

Eпа образложи како тој бог е почетак и крај, ајде по тфое како тој он га стфорија сфе овој, како почнало сфе
и какф ке биде крај ?

Werewolf напиша:
Читај бе библија. Не сум ти ја тука професор.
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Хоуп* напиша:
Фала ти срце си.
Кога ќе отвориш исто вака примамлива тема за полнеж за перници тука сум.
:rofl
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,142
1,153
Big Sur
Конечно пројде Халеевата комета на хуморот.
Момци, не сте нормални со „кампањава“. :D
СДК форумов да се преименува во Мудрост. Една членка еднаш рече дека молчењето било мудрост, па некако сите мудри станаа и само молчат. Напишеш ли нешто или ќе ти го снема мислењето после некое време или па нема никој нема да ти одговори (па макар и да се р`чниш со некого). Чат пат ќе видиш по некоја тема живната во рок од пола саат (веројатно мудроста има слаба точка) и после штама.

Форумско мото: Биди и ти мудар, натпреварувај се колку ќе издржиш молчејќи.
Награда: Златен Талат :)
Три, четири...ииии надмолчувањето може да започне...oh, wait.
Збирајте уште сега пари, конкуренцијата е масовна. А за утешна, едно Бест оф CD со најдобрите говори на Талат т.е. форумски ќутенки, во случајов.
Право на учество имаат сите членови кои молчеле повеќе од 48 часа.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,424
9,133
1,683
Кушкундалево
slusaj smrdla mene vo opsto ne me zanimaat tvojte komantari ima mnogu drugi luge koi se mnogu fini na forumotm i so koj se znam licno a tebe ni te zanam ni te poznavam i ne me zanima voopsto sto i kade si pravela i na koj sprat so deckoti samo ti gi citav glupostite a i za tvoite roditeli ma me zabole mnogu mi e gajle sto pravele oni a ti ne se zakanivaj oti ke zagasih smrdla osrospiska odi pak na 6 i dupi se a ja so sakam toa ke citam i ke prvam na forumot razbra mrsla edna

:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,471
1,199
1,133
Сестро, не ти биле бистри очите до сега за да видиш каков е целиов свет, не само ПМкд ...
Но гледам сега Егзистенс кој порано толку многу ја обожаваше политикава на државава и светов, и како е убаво да се живее во град исполитизиран и урбанизиран, но сега чувствувам дека сака да ни покаже на сите дека се сменил ... Не се сменил, ниту ќе се смени ... Ништо не се менува па ни Егзистенс
@Holla Метеор да не ти удрил во соба кога си бил помал?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and Saladin

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,142
1,153
Big Sur
Се разбраа. :D