Хумористични форумски цитати

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Јас Харлем Шејкот го разбирам како натпревар на некултура и дебилизам помеѓу народите.
Таман кога ќе помислиш дека поретардирани не може да се најдат, излезе некој што ќе те побие од корен.
Озбилно, има некои што ќе се избацат со нешто смешно во позадина, се најде некој што дели и што ќе те изнасмее, ама воглавно се срање во боја. Буквално.
Почнува еден типац со иновативни покрети у стил „јебем ваздух“, па после одеднаш гледаш нарипале мој на моега, ни се знае кој пие, ни кој плаќа.
Мех...веројатно сите имаме различни дефиниции за забава, но ако веќе зборуваме за туркање во гужва, радо би да ме изгазат на/во металска шутка, отколку да бидам дел од нешто вакво.
Вчера беше лом на плоштад од дечурлана, чиниш карневал, едвај пројдов...и тоа до Магарица пројдов!
Од тука, можеме да видиме кој сè се има појавено на невидениот спектакл. Мееех... (n)
Си иба мамата и ти :rofl
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
нај јак ТРАЈЧЕНЕГЕР :rofl @parvati

parvatiСтароседелец

  1. Член од:
    14 Февруари 2012
    Број на мислења:
    5,629
    Допаѓања:
    11,227
    Поени од трофеи:
    613
    Пол:
    Машко
    Најбудала Страхотни
    НајШаолин Ја : )
    НајТерминатор Арнолд Трајченегер
    Најмајор Мајор
    Најдоктор Гонзо
    Најмузичари Фолтин hah ЕмаТ, Лена, Анакин, Стритчик и ЖенауЦрвено , а од мушки Солстис Саладин Псајхобили
    Најлуди Трабл Електра Кити Јами Змајче ( и пакет д М и др Г )
    Најфраер Најти Шмекси и Форфан
    НајЃаволчица МериСелест
    Најбушаф Псајхосошл
    Најфини ги има ептен али меѓу први на листу су СтазиАзија, СараТачкаТринајез,Селене,Анакин,Смајли,ВајалетМун...
    Најмистик Лена
    НајНајНај Најти ... овој га зад'тна на крај брат кк к к к к ке доеш ли на собиранку : )
    Поздраф нездраф !​
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Смрт за онија што не ги дааф на сфои девојке да се дотераф за да не ги глеаф други мушки !
Чуја сам дека има некои што ги апеф и штипеф по ноге за да имаф модрице
и тој пред некоју сфадбу или слично, за да не можеф мини да носиф
ццц болест
хахаха ги штипат и ги гризат жените пред свадба за да не носат миничи хахаха, вероватно и им купуваат поголем број на штикли за да не можат да играат на оро:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата
Ухахахахха најзакон постови на форумов, ме умревте од смеење:rofl:rofl
Оди стегни лајк на курот да те видам, одма ќе докажиш дека си п***р.:zelen
Абе ептен мрдната работа ова
хахахахаха хахахахаха се скршив од смеење..
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
ipopovski, искрено сакам да те искритикувам за водењето на форумов. Знаеш на што ме потсеќа форумов? На Македонија. Форумов има очигледни проблеми со функционирањето, а вие наместо да превземете нешто околу тоа решавате ситни проблеми. Не знам колкаво е твоето форумско искуство, но верувај ми дека вака ко што терате форум не се води.

:zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic and slb_bobo

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
:rolleyes: Пишуј сс тастатуру а не сс плаф маркер : )))

И мене миљон пут ми се десило тој, тмн ке ми падне нога у дупку, разбуду се : ) Штрекне ме мноо јако
А и од високо сам падаја, али тмн да га цуну дно разбуду се, иам среќу што сам брз на будење иначе ке ме цуне мама ладнога ранонасабајле сс смачкану фацу : )
Кај ти текна бе плаФ маркер. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and The Tramp

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
ComputerService напиша:
Значи вака, можно е да е некоја циста односно некое влакно кое расти на внатре и во тоа место се создава празен простор кој се исполнува со гоној, за скоро време ако не појдеш на доктор, ке ти се појави фистула, од кој таа фистула(дупче) ке течи гној, па така се додека не се оперираш нема да престане да тече гној, затоа девојче се додека е рано, фати си појди си на Доктор, би ти препорачал да не одиш кај матичниот доктор! туку дирекно кај некој хирург- по можност жена.
Тоа е мој совет!​
Ја мислам директно нека појде да и` ја ампутираат ногата. Шо има да иде да проверува што е тоа што се појавило, само ќе губи време и ќе трчка наваму натаму и ќе се изнадава пари. Вака директно нека ја ампутира цела нога.
:rofl:rofl:rofl