1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хумористични форумски цитати

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од The_Mayor, 29 април 2012.

 1. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Мислам дека на форумот очајно му треба ваква тема. Постојат ликови кои ми го исполнуваат денот со позитивна енергија преку нивните постови.
  Значи на темава се постираат постовите кои ви се хумористични и нема потреба од цитирање, само свој коментар, смајли или кратка содржина за темата од каде потекнува постот. За старт јас почнувам:


  Темата е - Вашиот омилен жарн на филмови+ има и анкета.:rofl
   
  На beautifull liar, MATEJA, Lena и уште 10 други им се допаѓа ова.
 2. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  темава за да не не буни насловот во иднина предлагам да биде хумористични форумски цитати:)
   
  На Hip.Hop_MKD, Bum-Bum, - Dee Dee - и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  :rofl:rofl:rofl Ликот со најпропаднати теми на форумот.:rofl:rofl:rofl

  LMFAO Брат нема лутење, таква е темава ако ме најдеш и ти мене да постираш тука.
  Пс. Без цитат те молам. Ако сакаш да ми кажеш нешто или во ПП или на темата сакам да кажам или на профил.;)
   
  На MATEJA, Lena, Believe и уште 10 други им се допаѓа ова.
 4. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527

  Ухахахахха најзакон постови на форумов, ме умревте од смеење:rofl:rofl
  Оди стегни лајк на курот да те видам, одма ќе докажиш дека си п***р.:zelen
   
  На MATEJA, Lena, violetmoon и уште 5 други им се допаѓа ова.
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Во темата добро утро/ноќ.
   
  На ~ Скарлетка ~, The Tramp, Bum-Bum и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  hahahahhah влезница бе, овј вулкан е луд :D
   
  На ~ Скарлетка ~, TIGERWOMAN31SK, VULKAN-PEPEL и уште 5 други им се допаѓа ова.
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Кога зборуваме за карти.
  После 20 минути штама, следува ново мислење.


  Потписот: Сузана Гавазова те љубам, јас сум твојот најголем фан
  -Дали ке се ожениш со мене? :rofl

  Наравоучение- Не играјте карти по аватари и потписи, зошто одненадеж ќе станете фан на Гавазова а воедно и ќе ја побарате за жена.:zelen
   
  На MATEJA, ~ Скарлетка ~, Redhead и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Наравоучение: Не играјте карти против Мајор :D


  Во темата за љубов на прв поглед :rofl
   
  На Lena, ~ Скарлетка ~, parvati и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Филмот

  Уплашениот.
  Безстрашниот.
  Комбинација смрт.:rofl
   
  На MATEJA, S.B., ~ Скарлетка ~ и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Овој Мајорот ги искажува своите емоции за бракот на 048 и foREVer :rofl

   
  На ~ Скарлетка ~, melpomena и Ночной охотник им се допаѓа ова.

Сподели: