Хумористични форумски цитати

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,839
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Мислам дека на форумот очајно му треба ваква тема. Постојат ликови кои ми го исполнуваат денот со позитивна енергија преку нивните постови.
Значи на темава се постираат постовите кои ви се хумористични и нема потреба од цитирање, само свој коментар, смајли или кратка содржина за темата од каде потекнува постот. За старт јас почнувам:


Зашто нема порно во анкетава?
Темата е - Вашиот омилен жарн на филмови+ има и анкета.:rofl
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,839
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Темава ја отворам за во неа да пишуваме позитивни мисли, приказни.. и сл. Не сакам и оваа тема да ми пропадне, па кој што има да напише нешто - нека напише. Еве прв почнувам.
:rofl:rofl:rofl Ликот со најпропаднати теми на форумот.:rofl:rofl:rofl

LMFAO Брат нема лутење, таква е темава ако ме најдеш и ти мене да постираш тука.
Пс. Без цитат те молам. Ако сакаш да ми кажеш нешто или во ПП или на темата сакам да кажам или на профил.;)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,839
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Сакам да кажам parvati слободно најди си го албумот од момаков ;) за пред спиење викаат опуштал :roflхеахаехаехах хеахаеха иaмо комај исти......цфик : )
.....нема лајк, ноу бејби ноу а а а :nah нема лааааааааајк : P heahehahaehaehae

Ухахахахха најзакон постови на форумов, ме умревте од смеење:rofl:rofl
Оди стегни лајк на курот да те видам, одма ќе докажиш дека си п***р.:zelen
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
договор падна недела 15 часот пред фонтана во парк во СКОПЈЕ влезница не се плаќа секој е добредојден нека се пријават сите членови кој доаѓа и кој нема да може да дојде. прошетката супер ке ни дојде на сите а подоцна ќе седнеме некаде на кафе,скара, по желба.

hahahahhah влезница бе, овј вулкан е луд :D
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,839
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Кога зборуваме за карти.
Ја сум, од преска барам некој. :sreken

Ама ќе има аватари, потписи за тој што изгубе :D

После 20 минути штама, следува ново мислење.

Најубав потпис имам. :sreken

Фала брм- брм.


Потписот: Сузана Гавазова те љубам, јас сум твојот најголем фан
-Дали ке се ожениш со мене? :rofl

Наравоучение- Не играјте карти по аватари и потписи, зошто одненадеж ќе станете фан на Гавазова а воедно и ќе ја побарате за жена.:zelen
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Кога зборуваме за карти.


После 20 минути штама, следува ново мислење.
Потписот: Сузана Гавазова те љубам, јас сум твојот најголем фан
-Дали ке се ожениш со мене? :rofl

Наравоучение- Не играјте карти по аватари и потписи, зошто одненадеж ќе станете фан на Гавазова а воедно и ќе ја побарате за жена.:zelen
Наравоучение: Не играјте карти против Мајор :D


еми тогаш вака ќе напрајме :)
темава ќе оди во рисајкл бин
а ти одмори, па кога ќе можеш да размислуваш за вовед, пробај повторно :)
п.с. уживај во (inlove)
Во темата за љубов на прв поглед :rofl
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,839
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Филмот
Уплашениот.
Музиката во видеото ама е морничава :ladno утре ќе го до гледам.

А колку што разбрав, делкото си купува маса и ја наоѓа кутијата со слики и видео? Повеќе инфо нема?
Безстрашниот.
Абе која музика жити се`. Исклучи го тонот додека гледаш, смешно е. Не е музика, главата тапан ми ја направи. е**н звук од што требало да го врти рачно филмот.
Комбинација смрт.:rofl
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Овој Мајорот ги искажува своите емоции за бракот на 048 и foREVer :rofl

какво романтично запросување, добра идеа.
Отвори ја прикачената датотека 5436

Ова е веќе премногу за мене, ќе пукнам од радост.
Отвори ја прикачената датотека 5437

Филинг 13 секунда