Хумористични форумски цитати

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Моооре Стрит ама му го збибероса :D по шала по смеа

The_Mayor Гонзо ми рече дека не си му личела на никоја од познативе славни личности.... можно е?

 1. WomanInRed Kako ne licam be, licam na Rijana ista sum ko nejze :)))
  Hahaha pa arno ti rekol, jas sum edna i edinstvena, unikatna sum :D
  Недела во 00:36

 2. The_Mayor Леле Ријана мојата омилена певаљка, знаев дека ме лажит факерот ко ми рече дека не личиш на ниедна. Туку сакам да ти кажам дека те оговараме, ако?
  Недела во 05:35

 3. street_chic имат некој шо не го имате оговарано?? :зелен
  хехе најсрцка е црвенава, гарантирам :)
  вчера во 15:24

 4. The_Mayor Немат таков, ама најмногу ќеф ни прајт вас две ко ќе ве оговараме :)
  вчера во 18:08

 5. WomanInRed Хахаха и ние за вас исто :)
  вчера во 20:39

 6. The_Mayor Баш сега ве оговараме.
  вчера во 20:50
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Продолжи со пиење, поминува мамурлук.
И вечер пак на пиволенд.Не смееш да го прекинеш магичниот круг.
Препрати го ова на 10 твои најблиски и споделувајте радост со Скопско :D :D
Шмекси во СДК, магичниот круг не смее да се прекине :rofl
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
една идеја ми дојде така на ум :cool:
Дали би сакале ако има некој заинтересирано на форумов едно групно патување до Полска Шведска или некоја друга европска дестинација онака ние самоволно да си организираме,
Да не се дообјаснувам, кој му е смешно, нека се смее, кој не - здравје!
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
До на лето ви кажав, не само жените туку и мажите има да одговараат со ДА на темава:zelen
Вчера сонував како вежбам грб- цепев дрва...да не ми звонеше алармот и ќе ги наредев 100%.
Мора да го има во колекцијата :biggrin
 

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
594
825
1,093
Мислам дека на форумот очајно му треба ваква тема. Постојат ликови кои ми го исполнуваат денот со позитивна енергија преку нивните постови.
Значи на темава се постираат постовите кои ви се хумористични и нема потреба од цитирање, само свој коментар, смајли или кратка содржина за темата од каде потекнува постот. За старт јас почнувам:


Neli ne trebashe citiranje ?:biggrin
Темата е - Вашиот омилен жарн на филмови+ има и анкета.:rofl
 
 • Like
Реакции: ~ Скарлетка ~

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Свавче бе легендоо....терасата со бензин ја чистел (тој не е крив , не знаел дека тубата има бензин, мислел вода дека е):rofl
Оди сега запали цигаре надвор, ќе поцрниш како фифти цент...без солариум.:zelen
Си иба векот... :rofl