1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хумористични форумски цитати

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од The_Mayor, 29 април 2012.

 1. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Може мокра, бојкова чорапа ме има удрено, ама смешно ми падна.
  Тема: Омилени историски личности. :biggrin
   
  На МиГ 21, Lady* и Outrider им се допаѓа ова.
 2. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Нека стои документирано тука, да не замине во заборав во темата :D
  Или да се послужам со туѓ речник::patos:patos:patosХАХАХАХАХ
   
  На Outrider и Aleksis им се допаѓа ова.
 3. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Помеѓу зборот рекол и Панта требаше да стои Херакле, го испуштив..ама толку сеир правење...боже, боже....свашта држи оваа земја...и во твој циничен стил:patos]:):patos:rofl
   

Сподели: