Хумористични форумски цитати

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,216
753
Нека стои документирано тука, да не замине во заборав во темата :D
Убаво рекол Панта Реи-се тече, се се менува.Неможе ништо на овој свет да биде и да остане исто..нема да биде интересно,;)

Панта Реи не е лик туку Херакле рекол „Панта реи“. Чисто информативно. Продолжете понатаму.
Или да се послужам со туѓ речник::rofl:rofl:roflХАХАХАХАХ
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and Aleksis

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Нека стои документирано тука, да не замине во заборав во темата :DИли да се послужам со туѓ речник::rofl:rofl:roflХАХАХАХАХ
Помеѓу зборот рекол и Панта требаше да стои Херакле, го испуштив..ама толку сеир правење...боже, боже....свашта држи оваа земја...и во твој циничен стил:rofl]:):rofl:rofl