Хумористични форумски цитати

Primrose

Староседелец
14 февруари 2012
683
1,287
1,093
your nightmares....
Не знам од кога ја избрав својата професија, мислам дека од кога паметам за себе знаев . Парите ниту тогаш ниту сега не ми значат, некогаш велам и би плаќала да го работам истото. Можеби се граничи со лудост но сум среќна, имам посебен сјај во очите кога работам и тоа се забележува.


Случајно да не ти е професијата - заварувач!?

:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl:rofl :rofl:rofl:rofl :rofl:rofl:rofl
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Ќе идам да мочам, а ти немој да се врткаш со фраери ваму таму... :rofl 
  • Ми се допаѓа
Реакции: scarstone and Harmonija

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
Така му одговарало на некој модератор најверојатно. :D

За да опстане тема на форумов треба да содржи реферат, хипотеза, помошни хипотези, истражување спроведено во изминатите три години (минимум!), лабораториски експеримент, заклучок, одбрана на докторска дисертација, крв од девица и брис од плунката на Ајнштајн.
На пример тема: чешмирана вода, или како и да е.
:rofl
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Еве готово не се служим више со ништо :zelen немој со статистики да се занимаваш знаеш како велат постои лага, поголема лага и статистика :D
И не смееш да јавуеш неповикана од страна на водителот, учителката и остали именки придавки,заменки за да одговараш со другаркати зш нели тој е дозволено за поедини абе надалеко се познава уште од основно сте бегале од часови со другарка ти ...ццццц
А мор нема да ти е дн за Ајнштајн ама оној другиот ако ти дојде одма тплес ке се соблечеш :zelen


:D:D