Пријателства од форумот

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Има секакви на форумов.. со некои ептен живеам иако се уште не сме се виделе во живо, али пак иам и такви со кои лудо си поминав при запознавањето и до ден денес ете сме ЛУДИ ! хахах на пример cakar_ulav |o$y(|-|0$0(|@l DisturbeD .. Али со Dr.Gonzo имав најјако запознавање, јас него не го познав ама тој мене во цела таа гужва не знам кај ме ископа хахахахха !! Уствари тогаш јас и себе не можев да се запознаам ..
Има добри луѓенца кои мора во најскоро време да ги запознаам .. посебно Marchisio (sun)
Би сакала да ги запознаам и Lepaa и violetmoon .. а може и Давор :)
Мене не ме сакаш? :place
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,915
393
Fukushima
www.gonzo.com
Јас на форумов не склучив пријателства, туку едно најголемо непријателство со господинот Мајор со кој не се поднесуваме и се мразиме бидејќи користеше секој можен обид да ми ги земе женските од харемот и на крај двајцата останавме без жени и без вуна, а убо му велев остај ме брат ќе напунам харем, два, ќе ми бидеш везир ќе ти врлам по некоја женичка секоја вечер и ти ќе имаш и ја ќе имам, ама то ти е ориѓанец лаком. И други работи ми има напраено, да не зборам.
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,839
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Јас на форумов не склучив пријателства, туку едно најголемо непријателство со господинот Мајор со кој не се поднесуваме и се мразиме бидејќи користеше секој можен обид да ми ги земе женските од харемот и на крај двајцата останавме без жени и без вуна, а убо му велев остај ме брат ќе напунам харем, два, ќе ми бидеш везир ќе ти врлам по некоја женичка секоја вечер и ти ќе имаш и ја ќе имам, ама то ти е ориѓанец лаком. И други работи ми има напраено, да не зборам.
Оф леле хахахаха ме изнасмеа да не пукниш- тој мене ќе ми врлал по некоја женска, не ми треба мене женска бе од тебе. си имам јас женска- и не ти ја кажувам зш ќе и се пушташ.
А за харемот -ам ќе ги изгубиме кога се прајш петел на туѓо буниште. Додуша јас и го проширив дур те немаше, али тоа е моја заслуга + кој ти е крив шо си отсутен.
Сите заинтересирани женски нека ми пишат на меилов Тхе.,/"Мајор„@гмаил.цом
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dr.Gonzo and ZmajChe

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
Пријатељчиња од форум ги има пуно
И онија што веќ сам ги запознаја а и онија што не сам ги , а има време, нели : )
Сфи знаемо кој иде на собиранке, кој сака осфен овакој виртуелно, да се дружи и реално, оној бш истински , јаве се викаше hh

Бија сам на неколко собиранке и запозна мноо добри људи кои сс задовољстфо можу да ги преставу као мои пријатељи
Нема да тагнују никога, они си знаеф кои су.
Искрено сфак е посебан на сфој начин и сфак ми оставија добар утисак, кој ме тера опет и опет да присустфују на собиранку и да ги виду па.Искрено сакам да се дружу сс сфи, такф сам. Некој нејќе, орајт његово право , такф си е : ) hh

A тија што сакам да ги запознам у живо, има ги у друу тему, туј за запознавање
 

kizzo

Истакнат Член
14 јануари 2013
827
1,328
93
Скопје-Ченто
www.idadija-inz.com.mk
интересно. помабетив со Sofija...фино пријатно девојче за моабет :D , @Весна1992-и си моабетиме на скајпи баш ми е мило што ја упознав, ZmajChe си помабетивме малце, а со ComputerService и parvati не сум правел моабет ама ми се видоа арни момци ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sofija... and parvati

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Сум запознал само еден член од форум и тоа не од овој, но сепак морам и јавно да кажам :p МериСелест иако не ја знам во живо јас ја почитувам како добра пријателка затоа што многу пати сме разговарале и ми давала совети итн.. :)))

Поздрав !
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МериСелест