1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пријателства од форумот

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Bum-Bum, 10 февруари 2013.

 1. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Мене не ме сакаш? ;(
   
  На ZmajChe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  батооо те забораив... немој да ми се лутиш ... ама ми расти умник и не знам кај ми е главата .. многу ме болии
  и да се донадоврзам МериСелест сакам да ја запознаам исто така ...
  а за Ночной охотник да нема збор супер си е :D
   
  На МериСелест, Ночной охотник и The Tramp им се допаѓа ова.
 3. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Јас на форумов не склучив пријателства, туку едно најголемо непријателство со господинот Мајор со кој не се поднесуваме и се мразиме бидејќи користеше секој можен обид да ми ги земе женските од харемот и на крај двајцата останавме без жени и без вуна, а убо му велев остај ме брат ќе напунам харем, два, ќе ми бидеш везир ќе ти врлам по некоја женичка секоја вечер и ти ќе имаш и ја ќе имам, ама то ти е ориѓанец лаком. И други работи ми има напраено, да не зборам.
   
  На violetmoon, Ночной охотник, ZmajChe и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Оф леле хахахаха ме изнасмеа да не пукниш- тој мене ќе ми врлал по некоја женска, не ми треба мене женска бе од тебе. си имам јас женска- и не ти ја кажувам зш ќе и се пушташ.
  А за харемот -ам ќе ги изгубиме кога се прајш петел на туѓо буниште. Додуша јас и го проширив дур те немаше, али тоа е моја заслуга + кој ти е крив шо си отсутен.
  Сите заинтересирани женски нека ми пишат на меилов Тхе.,/"Мајор„@гмаил.цом
   
  На Dr.Gonzo и ZmajChe им се допаѓа ова.
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Пријатељчиња од форум ги има пуно
  И онија што веќ сам ги запознаја а и онија што не сам ги , а има време, нели : )
  Сфи знаемо кој иде на собиранке, кој сака осфен овакој виртуелно, да се дружи и реално, оној бш истински , јаве се викаше hh

  Бија сам на неколко собиранке и запозна мноо добри људи кои сс задовољстфо можу да ги преставу као мои пријатељи
  Нема да тагнују никога, они си знаеф кои су.
  Искрено сфак е посебан на сфој начин и сфак ми оставија добар утисак, кој ме тера опет и опет да присустфују на собиранку и да ги виду па.Искрено сакам да се дружу сс сфи, такф сам. Некој нејќе, орајт његово право , такф си е : ) hh

  A тија што сакам да ги запознам у живо, има ги у друу тему, туј за запознавање
   
  На Lena, kizzo, Redhead и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  интересно. помабетив со Sofija...фино пријатно девојче за моабет :D , @Весна1992-и си моабетиме на скајпи баш ми е мило што ја упознав, ZmajChe си помабетивме малце, а со ComputerService и parvati не сум правел моабет ама ми се видоа арни момци ;)
   
  На Sofija... и parvati им се допаѓа ова.
 7. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Сум запознал само еден член од форум и тоа не од овој, но сепак морам и јавно да кажам :p МериСелест иако не ја знам во живо јас ја почитувам како добра пријателка затоа што многу пати сме разговарале и ми давала совети итн.. :)))

  Поздрав !
   
  На МериСелест му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Темава пополека заличи на:
  1. Сакам да се запознаам со?
  2. Со кого се знаете?
   
  На Aleksis, melpomena, Saladin и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. mashkodete

  mashkodete Истакнат Член

  Зачленет на:
  11 февруари 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  25
  Ако де ... еве јас на пример сакам да ја запознаам Весна1992 интересна е :)
   
 10. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  И јас сакам, ама тоа сум го пишал во соодветна тема.
   
  На mashkodete му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: