1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ComputerService
Последна активност:
2 април 2014 во 12:34
Зачленет на:
29 јануари 2013
Мислења:
446
Допаѓања:
240
Поени од трофеи:
143

Ги следи 1

Следачи 3

Пол:
Машки
Роденден:
февруари 5
Професија:
Компјутерски сетвисер/Електроничар/Паркетар :D

Сподели:

ComputerService

Истакнат Член, Машки

ComputerService последен пат беше виден/а како:
2 април 2014
  1. Lena
   Lena
   Мислиш неможев да те уверам дека стварно мислев така?
   1. ComputerService
    ComputerService
    Па тешко некој да ме увери, со зборот, не знам сијалица да сменам, тоа ти е како да го прашуваш некој како се држи виљушката во рака.
    1 мај 2013
  2. melpomena
   melpomena
   И така ке се вртиме офф топик муабет во круг до без крај.Ти си знаел така,јас поинаку и? :D
   1. На ComputerService му/ѝ се допаѓа ова.
   2. ComputerService
    ComputerService
    И?! кавга или тепачка ?!?! :P
    Ајде излагај надвор да се слупаме ! :P
    27 април 2013
   3. melpomena
    melpomena
    Nema da se skaram ili tepam za takva rabota sigurno,ama za gluposti negativen poen za off topik nema potreba.
    27 април 2013
   4. ComputerService
    ComputerService
    Не бе уживај така се зезав, какво тепање и карање, иначе зш негативен поен, офф топик го сваќам како сосема забегување од муабетот или кавга.
    27 април 2013
  3. parvati
   parvati
   Брат ск виде, пишаја си раЌија : )
   Живели
   1. На kizzo и ComputerService им се допаѓа ова.
   2. ComputerService
    ComputerService
    ЕЕЕЕ така бе брат , ај некогаш ако ме носи пат натаму или ако те носи пат наваму накај крушево ке пијаме по некоја :P
    9 февруари 2013
   3. parvati
    parvati
    Пина ли гу ичера ? : )
    Ja рокна едно полче сам , една бела убава пифка домаќа
    : )
    15 февруари 2013
   4. ComputerService
    ComputerService
    Немам време баш за пиање ,
    Испити , ептен работа , впартија и сл -- има време кога да се седни . не се пија секој ден
    15 февруари 2013
  4. kizzo
   kizzo
   среќен роденден
   1. ComputerService
    ComputerService
    Благодарам
    5 февруари 2013
  5. street_chic
   street_chic
   Среќен Роденден :)
   1. На ComputerService му/ѝ се допаѓа ова.
   2. ComputerService
    ComputerService
    Blagodaram :D
    5 февруари 2013
  6. Luckky
   Luckky
   Среќен роденден *****
   1. На ComputerService му/ѝ се допаѓа ова.
   2. ComputerService
    ComputerService
    Благодарам .
    5 февруари 2013
   3. Luckky
    Luckky
    ;))
    5 февруари 2013
  7. melpomena
   melpomena
   Sreken rodenden :)
   Ova ovie sto ti vikaat za site zenski da ti se ispolnat,dosadni se veke so frazata :)
   1. На ComputerService и parvati им се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. ComputerService
    ComputerService
    nemam jas napisno .. imav napisano .. ali cancal nekoj izgleda :D
    2 февруари 2013
   4. melpomena
    melpomena
    Ne veruvam deka nekoj cacka ako nie sami ne cacneme,jas taka cesto cackajki si,si dobivam po nekoj negativen poen :))))
    2 февруари 2013
   5. ComputerService
    ComputerService
    i toa e za lugje :P
    2 февруари 2013
  8. The_Mayor
   The_Mayor
   Ајде голем да растиш, сите женски да ти се исполнат.
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. The_Mayor
    The_Mayor
    еее баш тие шо се порничите , не ги блокирам па ако сакат и пасвордот на форумов нека ми го земат...а тие рекламните кој ги ебит, не ги гледам.
    2 февруари 2013
   3. ComputerService
    ComputerService
    hahaha . . ami so deka ne ti se blokirani . koga na porno stranite odnosno retki se tie strani kolku sto znam .. da pustaat po nekoe viruvce
    2 февруари 2013
   4. The_Mayor
    The_Mayor
    ај по втор пат , среќен роденден - иначе пак ти е 110ти :D
    5 февруари 2013
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Роденден:
  февруари 5
  Професија:
  Компјутерски сетвисер/Електроничар/Паркетар :D