1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
kizzo
Последна активност:
28 август 2013 во 17:39
Зачленет на:
14 јануари 2013
Мислења:
827
Допаѓања:
1,328
Поени од трофеи:
93
Пол:
Машки
Роденден:
јануари 5
Веб-страница:
Локација:
Скопје-Ченто
Професија:
Директор ХА

Сподели:

kizzo

Истакнат Член, Машки, од Скопје-Ченто

Никогаш не заменувај го моето молчење со незнаење, мојата смиреност со прифаќање, или мојата добрина со слабост... 17 август 2013

kizzo последен пат беше виден/а како:
28 август 2013