Ноќниот живот во вашиот град

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
што знам, кд како, некад мноо јако, метење до сабајле, некад млитаво, досадно, зависи, у глобалу има људи, забава, сељаци, од сфе по нешто : ) оценка мора ли ? на руку ? у дневник.....чиста четфорка : )
 
  • Like
Реакции: street_chic

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
брат земи си девојчето под рака, седнете во некое ресторантче, тивка музика(по можност виолина и гитара), добра кујна, по некоја чашка винце ... филм :)
батали шабанерија и српско ... остави ги провинцијалците нека се радуваат на тоа :D
сфе ти е под конац коментар : ) али што мрсиш за провинцијалци : ) ке се делимо ли на људи од и вон скопје : ) Не е фер нели некој ке се наљути
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
894
1,988
1,093
не мислев никого да навредам !:ninja
еве ке се поправам... место провинцијалци нека бидат сељаци ...:D
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Ако не се поправеше ке мораше да ме повикаш во ресторан да видам како се забавуваат непровинцијалците:mstickle
 
  • Like
Реакции: parvati

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Не мора да давате оценки, доволно е само да го опишите ноќниот живот во вашиот град, неговите предности и недостатоци.
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
Мене лично најтоп места за супер вечер ми се во Скопје,Струмица,Штип,Прилеп и нормално мојата Битола !
 
  • Like
Реакции: Dee Dee

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
27
Струмица
Можам слободно да дадам 5, доста добар ноќен живот имаме, баровите работат до 5 часот наутро, има журки за сите вкусови, па кој каде сака таму си оди... имаме и мала поделба, баровите ни се поделени според класите, но нема веза, битно многу добар ноќен живот имаме ;)
 
  • Like
Реакции: ZmajChe and WomanInRed