1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ноќниот живот во вашиот град

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од WomanInRed, 27 февруари 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  што знам, кд како, некад мноо јако, метење до сабајле, некад млитаво, досадно, зависи, у глобалу има људи, забава, сељаци, од сфе по нешто : ) оценка мора ли ? на руку ? у дневник.....чиста четфорка : )
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  сфе ти е под конац коментар : ) али што мрсиш за провинцијалци : ) ке се делимо ли на људи од и вон скопје : ) Не е фер нели некој ке се наљути
   
  На Prashina, monika88, 4FUN и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  не мислев никого да навредам !:ninja
  еве ке се поправам... место провинцијалци нека бидат сељаци ...:D
   
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Ако не се поправеше ке мораше да ме повикаш во ресторан да видам како се забавуваат непровинцијалците:mstickle
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Јована

  Јована Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 април 2012
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  311
  ноќен живот-5+
  Супер:sreken
   
 6. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Не мора да давате оценки, доволно е само да го опишите ноќниот живот во вашиот град, неговите предности и недостатоци.
   
 7. m.o.p.

  m.o.p. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  221
  Само во Колосеум да се врата Dj-ите јаки имиња нека поканат иначе не е лошо
   
 8. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Мене лично најтоп места за супер вечер ми се во Скопје,Струмица,Штип,Прилеп и нормално мојата Битола !
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  на некои други светови....монотоно шо да ти расправам
   
  На Ludaca и Dee Dee им се допаѓа ова.
 10. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Можам слободно да дадам 5, доста добар ноќен живот имаме, баровите работат до 5 часот наутро, има журки за сите вкусови, па кој каде сака таму си оди... имаме и мала поделба, баровите ни се поделени според класите, но нема веза, битно многу добар ноќен живот имаме ;)
   
  На ZmajChe и WomanInRed им се допаѓа ова.

Сподели: