1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кое е вашето хоби?

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  И некој џемпер направи, смрзнувачка е надвор. :)
   
 2. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Снег да падне, ново хоби ќе имам, ама инат тера :gjavol
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 3. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Јас во слободно време седам пред компјутер на интернет, играм игри, играм одбојка фудбал.
  Сум по спортот.
  А исто така и пеам, на плоштад пеев сега пред 3 недели од Каролина две лири
   
  На 4FUN, Prashina и JaMi им се допаѓа ова.
 4. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Читам како зараза да ме фатила, ама не го заборавам форумов.:)
   
  На Saladin, JaMi и Luckky им се допаѓа ова.
 5. Licno taa

  Licno taa Староседелец

  Зачленет на:
  28 јануари 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  50
  Трошење пари т.е. празнење картици
   
 6. Метаморф

  Метаморф Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 декември 2014
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  336
  Штета што хобито ми е сезонско јбг.Возам точак.Ι miss summer... :(
   
 7. belabelina

  belabelina Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 ноември 2014
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  25
  Плетење тoa ме oдмaрa имам сплетенo капи еден куп за секој ден рaзлични
   
 8. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Изработка на накит,плетење,фотографирање,фитнес,спорт,пешачење,шопинг
   
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  Тука има голем број овожаватели на накит,па би сакала да ни покажеш дел од изравотките
   
 10. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Да шминкам да правам фризури,нокти :)
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: