1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
I love you
Зачленет на:
12 јануари 2015
Мислења:
29
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
8
Пол:
Женски
Роденден:
21 октомври 1998 (Возраст: 20)
Професија:
Ученик

Сподели:

I love you

Полноправен Член, Женски, 20

Те сакам грев ли е тоа? Кажи што сакаш, но јас не можам без тебе. Те сакам искено. 16 јануари 2015