1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
belabelina
Последна активност:
23 декември 2016 во 10:17
Зачленет на:
6 ноември 2014
Мислења:
94
Допаѓања:
25
Поени од трофеи:
318

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
28 март 1988 (Возраст: 31)
Локација:
Oхрид

Сподели:

belabelina

Истакнат Член, Женски, 31, од Oхрид

Лицетo ми се сме a душaтa ми плaче 2 декември 2014

belabelina последен пат беше виден/а како:
23 декември 2016