1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кое е вашето хоби?

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. anchi

  anchi Нов член

  Зачленет на:
  8 октомври 2013
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  17
  возење ролерии..:*
   
  На Photographer му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Soffii

  Soffii Нов член

  Зачленет на:
  11 октомври 2013
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  23
  Читање книги ии кошарка :)
   
  На anchi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  Кошарка, карате, свирење клавир, цртање, сликање, аниме, уште аниме, цртање аниме, гледање аниме, дремење на форуми, пишување драми и текстови (но сега и давам шанса и на поезијата), (сите) природни науки.
  Многу работи сакам.
   
 4. IronMan

  IronMan Нов член

  Зачленет на:
  7 ноември 2013
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  10
  Читање е-книги, форуми, серија.
   
 5. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,016
  Дали некој знае за курс по фотографија или сликарство во Скопје?
  Благодарам
   
 6. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Гледање Ноди, играње брканица, пукање со пиштол на дијаболи.
   
 7. *V******

  *V****** Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2013
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  170
  долги прошетки со Палавковци ..а..кога е топличко и Пепе:)
   
  На Lena и Photographer им се допаѓа ова.
 8. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,154
  Допаѓања:
  7,681
  Најновото хоби од саботата навака ми е плетење.
  Ептен добра работа и многу заразна,кога ќе почнеш не можеш да престанеш.
  Моментално си плетам шал :sreken
   
  На Outrider и parvati им се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  И ја сакам шал да ми сплетеш Lena и тој нека биде жуто-црн ако може, во боите на Борусија Дортмунд : )

  Мене хобиња су овија: пцују на утакмице,прау склекови,пешачу до работу пола саат : ) читкам нешто ситно у задњо време
   
  На TheQueen и Lena им се допаѓа ова.
 10. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,154
  Допаѓања:
  7,681
  Договорено Парва.Таман за следната зима ќе биде готов :biggrin
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: