1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
anchi
Последна активност:
12 октомври 2013 во 18:28
Зачленет на:
8 октомври 2013
Мислења:
17
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Пол:
Женски
Роденден:
јануари 1
Локација:
Ohrid
Професија:
Fashion

Сподели:

anchi

Нов член, Женски, од Ohrid

Злобата произлегува од немоќта <3 8 октомври 2013

anchi последен пат беше виден/а како:
12 октомври 2013