TheQueen
Реакции
376

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Зошто не пишуваш повеќе во темиве? :)
  • Ми се допаѓа
  Реакции: TheQueen
  TheQueen
  TheQueen
  И јас не го знам тоа. Но можеби треба повторно да почнам да пишувам.
  Outrider
  Outrider
  And you should :)
  TheQueen
  Не сум фан на Хитлер.
  FallenAngel
  FallenAngel
  Ако не си шо тај проклет аватар?
  TheQueen
  TheQueen
  Јас сум си крива. Кога играа Бразил и Германија реков дека ако изгуби Бразил ќе го ставам Хитлер на аватар. Требаше 2 дена да ми стои. Сега конечно ќе го сменам.
  Здраво. Веќе долго време ме нема бидејќи од глупоит компјутер на татко ми не можам да пишувам мислења (само статуси). Ај чао.
  escape
  escape
  Ако не е заебанција ова ондак пробај од друг browser :)
  TheQueen
  TheQueen
  Не се шегував.
  Кутриот компјутер многу работи не вчитува. А и не може да се инсталира ништо на него.
  Татко ми е наставник. Компјутерпт за кој зборувам е школски...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…