1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кое е вашето хоби?

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423

  мислиш стреличарство :) стрелаштво е за пушка и пиштол....провери овдe:
  Македонска стреличарска федерација

  адреса: Трифун Хаџи Јанев 5/21
  место: Скопје
  телефон: (070) 245 793

  телефон 2: (02) 3171465
   
  На Abe CreP му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Abe CreP

  Abe CreP Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  84
  Фала, фала многу :D
   
  На Змејче му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Harmonija

  Harmonija Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2013
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  405
  Си црткам си сечкам лифчиња па си правам од нив фигурчиња... си правам фигури од шишиња и си украсувам предмети онака ... па после ги закачувам по собите, колку да и сметам на мајка ми :rofl
   
 4. Furby

  Furby Полноправен Член

  Зачленет на:
  26 јуни 2013
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  92
  пливање , планинарење, рекреативно пешачење , читање......пишување ....зафркавање лујџе....
   
  На pilot му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  читање книги, прошетки, фотографирање пејсажи, возење велосипед, готвење...
   
  На pilot му/ѝ се допаѓа ова.
 6. pilot

  pilot Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2013
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  20
  летање секој ден со авион
   
 7. Special

  Special Истакнат Член

  Зачленет на:
  22 август 2013
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  19
  Читање книги (inlove)
   
 8. Mistery :)

  Mistery :) Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  187
  Па слободното време го трошам на интернет главно а понекогаш знам и да седнам да цртам (ако ми дојде некоја идеа).
   
 9. Tinkerbell

  Tinkerbell Нов член

  Зачленет на:
  26 септември 2013
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  3
  Пилатес,зумба,шетање......
   
  На Harmonija му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Inspiration

  Inspiration Нов член

  Зачленет на:
  6 октомври 2013
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  18
  Шетање, цртање, фотографирање..
   
  На parvati, Prashina и Photographer им се допаѓа ова.

Сподели: