1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Furby
Последна активност:
23 февруари 2014 во 23:45
Зачленет на:
26 јуни 2013
Мислења:
96
Допаѓања:
92
Поени од трофеи:
18
Пол:
Женски
Роденден:
9 ноември 1991 (Возраст: 28)

Сподели:

Furby

Полноправен Член, Женски, 28

Furby последен пат беше виден/а како:
23 февруари 2014