1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Tinkerbell
Последна активност:
19 октомври 2013 во 05:52
Зачленет на:
26 септември 2013
Мислења:
6
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
15 декември 1990 (Возраст: 28)
Професија:
Informaticarka :)

Сподели:

Tinkerbell

Нов член, Женски, 28

Реалност - денес зборува со тебе, утре за тебe ;) 26 септември 2013

Tinkerbell последен пат беше виден/а како:
19 октомври 2013