1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кое е вашето хоби?

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Уште ми е истото хоби. Изработката на накит и уживам во тоа.
   
  На -alf-, Ballet is my life и Хептаграм XI им се допаѓа ова.
 2. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  314
  Допаѓања:
  125
  Брзопотезен шах online, 1минута партија.Најбрз мат за 18секунди.:ninja
   
  На Ballet is my life и escape им се допаѓа ова.
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Од секогаш сум сакала така да тепам и јас, ама од секогаш така мене ме тепале. :/ Дури и со компјутер најслабо ниво кога играм пак губам :)
   
 4. -alf-

  -alf- Староседелец

  Зачленет на:
  28 август 2015
  Мислења:
  314
  Допаѓања:
  125
  Само со вежбање , со тек на време потезите ќе течат како вода меко и силни како река.:)
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: