Кое е вашето хоби?

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Брзопотезен шах online, 1минута партија.Најбрз мат за 18секунди.:ninja
Од секогаш сум сакала така да тепам и јас, ама од секогаш така мене ме тепале. :/ Дури и со компјутер најслабо ниво кога играм пак губам :)
 

-alf-

Староседелец
28 август 2015
346
158
1,053
92
Од секогаш сум сакала така да тепам и јас, ама од секогаш така мене ме тепале. :/ Дури и со компјутер најслабо ниво кога играм пак губам :)
Само со вежбање , со тек на време потезите ќе течат како вода меко и силни како река.:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Најосновните: фотографија и цртање. Бејзик уајт бич.
Би сакала еден ден да земам добар професионален апарат, но засега и телефонов што го имам не вади лоши слики. Сепак малку е и до окото и едитирањето, не само апаратот.
Во февруари си земав и графички таблет, па оттогаш повеќе цртам компјутерски, ама имам уште мнооогу за учење, иако досега мислам дека океј ги совладав поосновните работи.
Може некогаш ќе постирам нешто. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Janicka