Кое е вашето хоби?

Alaysa

Полноправен Член
17 декември 2015
67
15
18
Цртам, правам ноктиии ух ух, викаат најубај ги прам :3 шминкам, хаха другарките ме викаат фризерски салон :rofl понекогаш не кажувам дека умеам да ги правам работиве пошто на глава ти се качуваат, има такви што си ја знаат границата, а има и такви што не знаат што е граница(facepalm)
 

EmilijaS

Староседелец
20 јануари 2016
65
39
1,028
24
Па хоби, можи да се речи читање, пишување и цртање. Во ниедно не сум најдобра, но посветеноста е битна. :giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
308
188
43
Петролхед.
Модифицирам коли и мотори во слободно време а и кога ми се чисти рацете си свирам на гитара у гаража или пак одам по цел викенд на риба низ цела Канада со друштво.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and Mnogo Bitno

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
По дома работење вамте тамте , малку гејмање , фудбал и кошарка за викенд , тегови , возење велосипед итн..
 

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
39
Џудист од 1989 година
Основачки член на скопското астрономско друштво: www.astronomija.com.mk
Црвен крст на Македонија - Спасувач на вода
Страствен хардвераш и зависник од технологија
Страствен хајкер, Водно ис мај лајф
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Headache and JaMi