1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Armagoddamn
Зачленет на:
28 октомври 2015
Мислења:
162
Допаѓања:
33
Поени од трофеи:
328

Сподели: