1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Loner
Последна активност:
2 јануари 2017 во 22:07
Зачленет на:
13 март 2016
Мислења:
340
Допаѓања:
86
Поени од трофеи:
28
Пол:
Машки
Локација:
Skopje

Сподели:

Loner

Активен Член, Машки, од Skopje

Све се врти све се враќа еднаш имаш све еднаш немаш ништо :) 19 март 2016

Loner последен пат беше виден/а како:
2 јануари 2017