EmilijaS
Реакции
39

Зачленет на

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Молим те барем малку посветло црвено ставај. На црн скин ништо не се чита во црвеното.
  • Ми се допаѓа
  Реакции: EmilijaS
  existence
  existence
  Абе користи си ти ако сакаш обоени фонтови, само гледај да се малку од посветлите за да бидат читливи и за нас од темната страна :)
  existence
  existence
  Последниот стих... 7 слогови. Ми го треска OCD-то од земја :D
  А можеше на пример: Пак се споив јас
  xD
  EmilijaS
  EmilijaS
  Ahaha prvo izvini za latinica sega od tel sum, i da znam deka negde imam lapsus, znam ahaha poslednite dva ko ke si gi citam i te kako mi ckripat ahahha
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…