1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Fashion.Lover
Зачленет на:
19 февруари 2015
Мислења:
297
Допаѓања:
83
Поени од трофеи:
628
Пол:
Женски
Роденден:
февруари 8
Локација:
New York,New York
Професија:
Манекенка со неостварена желба

Сподели:

Fashion.Lover

Староседелец, Женски, од New York,New York

Викаш јас сум проста, а? Не, туку ти си прост што не се гледаш себеси , а ги исмејуваш другите. 30 март 2015