Испукајте се

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Ерик фокс најгеј диџеј евр, сфе едно истро срање рока у ист термин на антену, аааа глаз педерски да ги е*у
како може бе тија шпански шмизличке траке да пушта сфак дн, глупак, сељак
...шпански педери набилдани да гу искецаф сестру му у дупе
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
кд ке ми каже некој дека си бе ТИПЧЕ
....одма сакам да прау сс мајку бу клипче
глупак, типче

на крај му викам изволте, вика ми бе фала СРЦЕ : )
aко там ги користиш тија моронски фразе, не ми продаај муда за бубрези туја, сеестру...
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
кд ке ми каже некој дека си бе ТИПЧЕ
....одма сакам да прау сс мајку бу клипче
глупак, типче

на крај му викам изволте, вика ми бе фала СРЦЕ : )
aко там ги користиш тија моронски фразе, не ми продаај муда за бубрези туја, сеестру...
Офтопик: Ако мушко ти вика така, сигурно е рода на Бокица 13че.

Онтопик: Кога - тогаш ќе еба мамицата. А до тогаш...
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Ебати и интернетот, и компјутерот, и к-нет, и мајка му и остало по список! :gjavol
И преводите ми се поебале! Екстра! :banghead
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Да ти е**м пубертетот , кај најде сега да ме фати на старост, една пубертетска бубулица ми се направила на грбот, е пич мајчин.. знаев бе , абе знаев дека и мене ќе ми дојде тоа време да ме зафркаваат сите и да ме нарекуваат пубертетлија. У пизду матер, бог да брани и Ранко коњон да шутират, мадр факр анд сан оф д бич.
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
ААААААААААААААААААААУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА........

...ок... I feel much better now :)
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Па добро бе.... ПО КОЈ ПАТ СУМ ЈА НА РЕД БЕ!? Зашо се ЈА!? А? Нема ли бе некој друг бе на овај свет освен ја? Да ги пипипипипи у ретардите цревовлечоски пивостомакоски и дембелогазовци... Ах да.. И ПИЈАИЦИ!
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
на работу:
...на здравје кафе братттт ( ја му викам као и на сфакога, кд му га зему филџан)
.............................тишиинаааааааааааааааааааааа
брат вика се фала , чисто од културу ; )
Арогантно он: ти ке ми каеш јас на кого да викам фалааа!!!
толко ти култураа : ) (смеју му се ја у фацу)....и си улегна ја унутра, што ке се расправљаш, бедашшш

а праи се некој скопски јак фраер, ципелка му ципелка, скупа кошуљааа, оделце на новиуу, џабееееее
а ложиче од кафе га напраија како на Чичулину клиторис
сеееестру селску !!!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini

Rosana

Староседелец
24 јуни 2012
267
499
1,063
глупачко една! ти си најголемата гнасна и клето суштество шо можи да постој на земјава. :mad: Те мразам! не сакам повеќе да те видам, а камоли да ми збораш. Нејкам да ми се преправаш поќе те знам која си и шо ми напрај, престани да лажиш веќе еднаш и да глумиш дека си невина и дека си жртва во сето ова. Не ти вервам за ништо. Никогаш нема да ти простам за то шо ми го напрај сфати еднаш НИКОГАШ! И замини веќе еднаш од мојот живот, не постојш ти поќе за мене.