Испукајте се

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
е вака знам јас..........најдобро
not-the-end3.jpg
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Кучко, глуми дека ми си најдобра другарка, и после чуди се кога ти враќам за сè! Ќе ти вратам и за ова, знаеш дека никогаш не сум останала должна! Само не знам каде со тој памет, и онака на крај кај мене ќе дојдеш да плачеш. Ако.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Кирил Џајкофски глупак
преко к*р си сс тија срање траке сс трубе и дебилски ефекти муабети семплови и стихови
присере ми се кд га чују тој Кума Матата , сеееееееееееестру..
 

I am me

Староседелец
1 август 2012
9
4
1,003
Негде на Земјата
Е јас знам од кај да почнам ама ми се иде све по списак да******.....не да се нема нит чувство , обично човечко, нит некаква бре емпатија за другите луѓе. Што стана побогу со светов??? Ма нека идат сите ама СИТЕ У (тиииииииииииииииииит) преку онакво више.......станав ко Диоген со фенерот. Ми фали уште да се населам у некое буре само ќе ми ги нема оние грчките неандерталци. И шо сеа? Нема ова да ми ги реши проблемите ама ај пукам и плукам по се шо ме нервира и ме вади од такт.Ако има некој да ми позајми една зоља па кога ќе почнам....ќе треба да увезам еден камион од Кина . Овој пак идиотов, а бе да бидеш со некого толку време и да се претвори у нечовечко суштество па значи не заслужува ништо од она се што истрпев, прогледав и чекав, а бе чекав ко идиот да се случи аман трошка позитива у тоа мозокот.Ма не заслужува НИШТО. Младоста ми отиде у немајкаде а јас дреми, слушај, биди УМНА.............е не сум бе веќе и не кријам што се ми направи......што убаво порано, многу порано, не фермаш никого и си тераш бре свој живот сеа виткај кичма, имало ова, имало она, кој го молиш наведни се пред него .....е ми здодеа и НЕМА ПОВЕЌЕЕЕЕ. И другото, не ви давам бе, на никој што ми бара не му давам скржава сум и готово. Како бре може да ти бараат толку мажи ко да немало жени по светов и градов. Што ви стана на сите ,алоооооооооооооо.........Никој не си ја врши работата за која јас ти плаќам бре да имаш да јадеш и да платиш сметки, ко ја да живеам од воздух, не бе јас сум на резерва ко камила......е па , пак ќе се вратам како што си бев. Ќе ве плукам и тоа ем културно ем жестоко па дупка да немате да се скриете, глувци да беа па ќе се разбегааа. Оваа била лоша, ауууууууу ама збори, ама се кара и се расправа, бре, бре.....е не ќе ви ги ланчам на сите и пак не чинам, а кога ви требам ќе ме најдете и у сред ноќ. Море маме ви Е**********на сите, а знаете да ми се правите паметни кога јас зборам за мои проблеми. МА СИТЕ ВЕ МНОЖАМ СО НУЛА И КРАЈ. Ќе го глеате некогаш филмот„Купала се вода у бунару“ , не бе оној другиот „Кокошка со пломбиран заб“ . АЈ мрш сите и да не му текнало на некој да ми се јави и да ми кука др, дрн, дрн да ме замара. Ко да си немате свој живот. Х 00000 сте сите а јас ќе праам што ми текне дека е добро ЗА МЕНЕ а не за ВАС ( не заслужувате ни големи букви) МРШ.СТОКИ СТЕ. НЕ МЕ ЗАСЛУЖУВАТЕ и ШО ВЕ Е**********.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Канал пет дебили !!!
у суботу играф Куманоо Фени (дефинитивно дерби на коло) а они ке гу пренасаф Струмица Лирија ваљда, сеееестру....
којкур сам фтору смену и немош да се смену да иду да глеам кошарку, аааааааааа ке се убију на мртфо
Не ми е јасно кој ке гу глеа туј утакмицу на телевизор, а овакој кој не ќе може да улегне у салу или па има обфрске ке си гу глеа на теве, цццц немаф поијма значи овија наши телевизие од работу, сеестру келаву...

и да, кој гу пое онуј песну Играј Скокај Треси
сестра да му скока, ја да гу истресу , кичму да ву скршу
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Преку џони више од личности со синдромот наречен „па неее знаааам“ и ќути-бутни тактиката. Губите е**н кредибилитет во луѓето кои навистина ве ценат. Ај што си гурате, ама што вреѓате индиректно без да осеќате кривица? Е то нече прочи. Not with my hands around your neck.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МериСелест

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Крв да сере оној што расфрлал отров пред зграда. Ти ибам бесчувствителното копиле што ни` ги отру мачињата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: redhead and parvati