Испукајте се

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Добро бе матер му тииит, ебати и главоболката и остало по список!
Толку јака главоболка од сон да те разбуди. Ми се чини очиве ќе ми излетаат и черепот ќе ми се распрсне.
Да, гледањето во компјутер помага.
 

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Добро ма мамо не ме нервирај повеке.Барем денес ме остави на мира,барем денес АМАААААААААААААН :madСлаба сум со нервите знаеш.Ај чилни малку (envy)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
бш днска ли најде да ме јебе интернет, јебем ти "близу" глупости
сфак дн си рока интернет без гајле а днска да глеаше фудбал на стрим, кочи како лудо
башка не фаќам арена спорт,глупости
ке ве мењам под итно, маму ви је*eмммм
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Усрасфа се по радио станице сс онуј смешну траку "Ин ди еир тунатј"
Тц Тц Тц Тц Тц Тц Тц : )
 

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
35
Скопје
сите шофери додека пешачам ми се криви и сите пешаци што не разбираат што е пешачки премин!!! на СИТЕ таксисти да им се одземе возачката ASAP!!! Мајсторите да си бидат посредени во иднина и да не ми ја свртат куќата upside down и да не бидам толку перфекционист пошто сама најмногу се нервирам од себеси! (punch)
 

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
Ај и јас да испукам еден "патетичен и отворен пост" ко што стана мода во последно време.
Очајни ми се луѓе што ја црпат инспирацијата при 10 минутна посета на веце шољата.
Дека ако напишат еден пост и исплукаат виртуелна личност со нивната open minded филозофија или се вмешаат кај што не се ни повикани, ама суптилно вмешување со еден лајк ќе добијат трофеј за нивната остроумност.
Поголема квантна физика ќе чујам од дедовцине што седат пред кооперација со пивцето отколку од нив.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oleri and parvati

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Значи официјално ми фали даска у мозоков. Што ми е проблемот не знам. Со боринче си барам да се пикнем у тесно. Седи си мирна, не се чешај кј што не те чеша. Сфати дека е време да се тргнеш...време е да идеш напред. Доста се враќаш назад, доста моташ у глава што било како било. Дај затвори го тоа поглавје и терај напред. Се нервирам... ми иде да излезем од кожава и да побегнем, да идем и од себе да одморим.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Лелеееееееее ама прости машки постојат, не знам што му е толку тешко да докажат дека сакаат некоја... -.- Најпроста работа е тоа, и со ситница да направеше за мене ќе бев среќна и задоволна ама вака не бива, не бива.
Глупав е ко не знам што, валјда не постои збор за неговата глупавост -.-
Сакаме ние женските малцее лигајчарење, молење и слично..ама јас така и него му правам па барем може и тој мене, љубовта не е само „те сакам“, љубовта се докажува со дела а не со тие два проклети збора!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:cenzura:cenzura
бај д веј си се чудам на зборовиве што ги кажав, никогаш претходно не ми било вака за машко, никогаш. Валјда дека сега на голема далечина и само преку фејсбук комуницираме ама аман.
И сум си изначудена сега колку брзо се вљубив - 1 месец и паднав в дупка, ееееееееј не можам да си се препознам, НЕМОЖАМ.