Испукајте се

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Сестру у уста на тија што гу праиф "Carnex" паштету...
само што се намести седна да еду туј у собу, отфарам и глеам не се отфара, гужва се цела паштета ке гу испоискуну сфе а она не се отфара и готоо..
ке треа па да станују да зиам некој шрафцигер да ги отфору, дада шрафцигер само за такфо стфорење
наградна игра ли е овој бе, кој отфори паштету добива гратис кришку, залепено до јајца, ни чак нориз без алат не би гу отфорија
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Марија and Foxboro

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Да ти и:cenzuraм баксузот да ти и:cenzuraм. Абре ќе ме умрете бре!!!!!!!!!!фгНХЈмкџсм,џџхѕ,,џѕѕ,,,џџгх, џџмџгфтџфјџфнздрхздхнтркмјѕнмзатрнхјзстр :mad
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
Кај скоро и да не постои мк берза, и тие акции што останаа се сјебуваат максимално.Треба да имаш преку 5000 акции за да лапнеш добра дивиденда, иначе курот, 180 денари по акција.Па оди види дали ти се исплати да уложуваш.Бољи семкара да си отвориш.

Лопови.
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Кај што се ми ојт се` од нопаку периодов можеше барем факултетов да во ред ама не, морат се` да е лошо.|-(
Добро бе од кај мораше таа глупа мене да ми се паднит, да се плукнам во групата и во цел факултет. Го мразам и уште од сега ми е преку глава!!!!
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Добро бе мајке му одлучете се сега, предавање ќе има во 8:30? А училна? Или шо го е**м нека ме бараат кај сум. Ебаве тоа „факултетските“ луѓе.
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Лелееее не можам да се воздржам.
Какво е чувството кога на другарка ти братот е пресекси и преубав..му одиш дома и му мирисаш све живо и диво ауф. Зошто мораше да оди денес на тој е**н факс, можеше да не` дружи мене и неа.
Лепотан е мајке му јебем..
ањетсдцрџедцрфтвгбхјнмкдеџцгтфвбхујнмк,фртгѕхујик зошто си го мајко родила? xD :cenzura