Испукајте се

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Овде кажете се што ви лежи на душата, што ве мачи и што ве нервира, кој ве повредил и зошто. Пишувајте ако сте полни со гнев, заради некого или нешто.Не дозволувајте лошата мисла да ви ја труе душата, преточете ја во збор
emoticon-0100-smile.gif
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LMFAO and Morticia.

Proton

Староседелец
12 февруари 2012
148
279
1,063
Скопје
Ме нервираат сите идиоти што го фрлаат снегот на улица. Значи проаѓа багер, го тргна на страна, искачаат луѓево од дома и го враќаат на улица! :mad:
 

Glorry

Истакнат Член
14 февруари 2012
262
369
63
хахахх Протон ме изнасмеа,точно така..и јас се изнервирав денес поради таквите дешавки,ама што да се прави....Проста нација
 

Elena

Истакнат Член
14 февруари 2012
155
169
343
Home.
Нас , проф. по македонски јазик секогаш ни велит да си ги запишуваме мислите на лист хартија.. :D
Имат личности кои многу ме повредиле ,
а сега се исчезнати од мојот свет..
А инаку имам голема мака, немам дозвола од родителите за излегвање ни до маало :(
 

Elena Salvatore

Нов член
15 февруари 2012
5
3
3
Ме нервираат децата од мојот клас. Прават САМО глупави работи и мислат дека се смешни. Ама ќе се издржи уште една година. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: jasmina

AnneBoleyn

Активен Член
14 февруари 2012
144
193
43
In Chuck Bass' bedroom
Абе ова нема смисла! Еднаш у две години решавам јас да купам мобилен и оп цените дупло рипнале. Пред две недели телефонот беспари сеа 6000?!?! И без интернет вклучен у сметка! Епа ВИП :cenzura:cenzura:cenzura:cenzura
Протестирам!
Без број и без мобилен ќе си седам. Ете така! :lut
 

iskra

Староседелец
21 октомври 2011
204
300
1,063
Значи секакви копуци се шофери.
Еден од нив го блокирал влезот во паркинг, со скапано фиќо иначе, пцујам цело сабајле. Пола саат кружам за паркинг.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
171
171
43
Pust ostrov
Ме нервира што многу имаме неписмен и некултурен народ по градов , и уште нешто тоа кога некој ти се умилкува не ради тоа што те сака ,него да има корист од тебе и тоа што има многуууу љубоморни,оговарачи и радознали луѓе:lut
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Недовкавана тролаана, мепочитување на основни правила за подобар живот, себепреценување во однос на тоа дека другите се морони.