1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Elena
Последна активност:
26 февруари 2014 во 15:44
Зачленет на:
14 февруари 2012
Мислења:
155
Допаѓања:
169
Поени од трофеи:
343
Пол:
Женски
Роденден:
јуни 12
Локација:
Home.

Сподели:

Elena

Истакнат Член, Женски, од Home.

Zhivotot e film. Glumi dodeka si zhiv :)))) 11 август 2013

Elena последен пат беше виден/а како:
26 февруари 2014