1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Proton
Последна активност:
13 јуни 2017 во 15:09
Зачленет на:
12 февруари 2012
Мислења:
127
Допаѓања:
263
Поени од трофеи:
1,063

Следачи 3

Пол:
Машки
Локација:
Скопје
Професија:
Net junky

Сподели:

Proton

Староседелец, Машки, од Скопје

Everybody lies 12 февруари 2012

Proton последен пат беше виден/а како:
13 јуни 2017