Испукајте се

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
Ke mi pukne srcevo, no ako mozebi taka ke izlezes od nego. Ne me bolat tvoite postapki tuku me bolat moite ocekuvanja. Poleka no sigurno ke te resham pa makar mrtva bila zasekogas.
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
Ме мачат и се нервирам за многу работи
 

ВинаНевина

Полноправен Член
26 мај 2017
78
68
18
Ти се јавуваат од банка стигнале картичките. Одиш, фино лепо ти ги поништуваат старите, ти даваат да ги активираш новите - и оп, пиновите не се валидни. И чекаш едно 6-7 дена за нов пин, за да ти кажат дека ги помешале, оа банкоматот ти ја собрал картичката и ќе ти ја врататт за 3 дена. Па идете у :cenzura!!!
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Тикво, намали. Ненормална.
Кај јас споулавувам, па и ко сите да ги фаќа масовна хистерија.
Весело, весело. (punch)
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Да да, кога другите ќе посерат, слободно пратете ми мене мејл во 22:52 да го средам нештото до 23:30, нема проблем, јас на закачалка висам и само чекам да ми пишете, ебаве тоа неспособните.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski

187 SB

Истакнат Член
11 септември 2019
80
71
318
Една од работите која најмногу ме нервира е кога некој после милион години ќе се сети и ќе ме побара оти му треба услуга. Тие луѓе кои ме бараат од корист, нокогаш нема да можам да ги разберам. Никогаш не се јавиле да прашаат за мене, може и сум умрел во меѓувреме. Ама затоа знаат да се јават кога им гори под нозете. Најверојатно ме бараат оти знаат дека нема да ги оставам на цедило.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: -alf- and Outrider

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Океј, ама постои ли тој ден кога ЕДНО нешто ќе почне и заврши без тегавење и стотина препреки?
Едно бе?
ЕДНО!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

kockakockica@

Истакнат Член
30 мај 2022
104
46
138
Божееее, па јас веќе немам сила ни за да се испукам....страшно .....празен шарзер:(
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
uukMDe.gif