1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Испукајте се

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Sara, 14 февруари 2012.

 1. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Дај достате со таа внатрешна убавина. Не постои такво нешто. Постои само карактер. Ако си грда - грда си јебига, биди си грда, само потруди се да бидеш добар карактер па можда би те опнал just for the sake of it.

  [​IMG]

  Е да си ми жива. Добродушна жена е посакувана жена.
   
  На Давор, Beauty&Beast и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Македонски народ,глуп народ,не почитуваат туѓо мислење,ако немаш мислење како нивното одма те вреѓаат
   
 3. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Тоа е тоа. Штета и што до тастатура доаѓа и некој кој треба допрва да оди на курс по држење лопата.
   
 4. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  Ми се вришти!!!!!!!!!!АААААААААААААА!!!!!!!!!! :)
   
 5. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Не знам колку од вас сакале нешто премногу и вложувале премногу напор и труд за да го добијат, а тоа резултирало само со нервози, стрес и дополнителни нервози. Дали вреди да се бориме и понатаму, ако тоа не влијае добро на здравјето. Толку блиску сега при крај не заслужувам ова да ми се случи. После толку несреќни години, не може сега да престане се и тотално да се разочарам. Само уште година две, толку треба.
  Толку проблеми, а само едно е решението. Знам кое е, ама и тоа ретко кога можам да го имам. Празно ми е некако се...
  Проклетство ли е ова, да се нема тоа што највеќе се сака ?!
  Тажна е ѕвездичка, многу е тажна... ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(
   
  #635 Ѕвездичка, 3 март 2017
  Последна промена: 3 март 2017
  На Kisserboy и Prashina им се допаѓа ова.
 6. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Е како не можев бе бар еден е**н ден да сум машко барем еден.. Мамето мамино сред пи*ка ке им го споебав жими се!! Удираш таму најмн кај шо ме боли ам ке те искривам... Мајка можам да ти сум ама рачињата ќе ти ги искривам .. Ууф паѓам на ниво на дете ама не можам да замижам пред то.. леее ке си умрам млада од секирации жими се ....:besen:besen:besen
  Глуп шиш миш прос!!! Удри бре смотан еден!! :banghead
   
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Све у пм да оди,п*** м****
   
 8. ВинаНевина

  ВинаНевина Полноправен Член

  Зачленет на:
  26 мај 2017
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  68
  Ту бе, се испукував ја на времето уште одма пред огледало, ама сега од шо сум научила да бројам до 10 и на темава не можам. А баш многу ме нервира детето на соседиве шо едно 10 мин. вика од WC: „Мамоооооооооооо дојди избриши ме!“....
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Знаеш она чувство кога силно веруваш некому и на крај те наградува со нож в грб ама толку длабоко што дури срцето го пара ... грдо•
   
  #639 ●Untouchable°, 6 јуни 2017
  Последна промена: 6 јуни 2017
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 10. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  Чувството на силната доверба може да биде уште посилно,доколку наградата"со нож во грб"биде отфрлена или опејана во песната со непостоечки текст на некоја измислена и кратка приказна!
  А срцето итекако може да се распара,но ако биде предозирано од неизмерна и долготрајна љубов!;)
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: