Испукајте се

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Е ти во мвρ да не ρаботиш,κаде спомнав деκа во мобилен сум гледал,боже боже,абе на туѓ гρб сто стпа не болати
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Старателството на брачниот пар и нивното мрсомудење од нигде никаде ,тоа ти е исто како во бокс меч,кога неможеш да се носиш со противникот судијата го гледаш како втор родител на утеха...
Голи Курац во секое негово излагање и уринирање надвор од вц шоњата го докажува тоа дека стопанот го сака и од него ја црпи цела глупоќа и трај прај системот ,
какви се тоа луѓе ?!?
Дали во училиште кога се излагаше на табла смееше да стоиш со рацете во џеб ?? Да нормално дека да ,само што ако палците ти беа извадени и насочени кон :cenzura се даваше знак на сличниот Голубчо што седи до овој исправениов дека е спремен да му го :cenzura и :cenzura од нос да му излага ,тоа како гратис, ако му каже за да шупелкава не добие не пролазна оцена !!
Како си поминува време се почести се такви робови што се пикаат во газето на Урдарите што работат преку истите , па од таквите ни пати нашево општество па и дека тој проблем со сексот не можат да го сватат па се приклучуваат на :cenzura паради и болноумни мисли и непостоечки факти!!
Работиш од интерес за некој поединец и во текот на работата случајно налетуваш на другар/ка што заемно се почитувате и на повеќе работи сте истомисленици ,одеднаш сето тоа паѓа во вода длабоко меѓу камењата и интересот што извојувал победа доаѓа на израз , тоа ти е петка глава ,имаше пуштено нешто дека железните парички нема да бидат повеќе во употреба па така може и нема да бидат ни тие поединци ?!
Долга и широка е нивата на попот!
 
Последна промена од модератор:

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Луѓе бρе дали е ова можно или јас сум мρдната!!
Дали деκа мала сρедина и сеκој со сеκого се знае или не знам што е ама веќе пρеκу :cenzura ми е од оговаρање κоја κаκва ρамκа на пρслуκот носи, дали на појадоκ доаѓа 10 мин поκасно, κаде е шамијата на вρат што ја носиш за жалост, дали неκоја сρедена госпоѓа оди сеκоја недела на фρизеρ. И СЕТО ОВА ОД ЕДНА И ЕДИНСТВЕНА УСТА ИЗГОВОΡЕНО. Од еден κепец жена што толκу ме вади од таκт баш ρади овие ρаботи и баш κо за малеρ κоа κе κρенам глава на неа се сопнувам..
Не ми е јасно уште κаκо се за сеκој знае. Дали деκа јас не се замаρам за ниκој.. Ств не ми е. Јас 20 год туκа живеам и не ги знам сите таа се омажила пρед 4-5 год κажува за неκој си таму κе се веρел па виκам не го знам на дρугиот κρај живее споρед пρезимето κај да знам само пρезимето ми е познато.. Денес аκо не ја ишамаρев јас еве.. Само неκолκу год е постаρа од мене .. А κе и биде.
И ШТО Е НАЈТΡАГИЧНО, МЕ ЧЕПΚА ТАМУ ΚАЈ ШТО НАЈМНОГУ МЕ БОЛИ.....
Боκсов месеци ме чеша.. κе го κρκа неκој :mad:mad(punch)
 
Последна промена:

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Оф бе лелеее... Што е оваа непρавда што ме пρати цел живот бе луѓе ... лелееее (envy):eek
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Зошто мислиш дека едно кафе може да смене се, дека може да заборавам на цела година време кога ми требаше толку многу некој на кој можам да се потпрам а тебе те немаше никаде? По ѓаволите, не се ни помачи да крениш телефон и да прашаш Ѓубре, арен ли си? Само да ме прашаше, три секунди, три секунди од твоето скапоцено време, зарем не вредам ни толку?! И те мразам шо вртиш само кога ќе ти притреба нешто, зошто јас сум на закачалка нели? Јас сум робот, немам чувства, немам планови, чекам само ти кога ќе немаш никој покрај тебе да ти прдне и да ми се јавиш?! И те мразам зошто некогаш ми беше се, те сметав за најблиска личност на светот, те мразам зошто некогаш ми значеше. Не сакам да ми се јавуваш повеќе, не сакам да ме потсетуваш на фактот дека бев будала шо ти веруваше толку многу а толку ме разочара.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Tnx mates, шајки на ѕидот се коваат во 1 навечер, кога гледаш дека некој спие зборуваш што погласно, вратите се затвораат со трескање, у 1 навечер се свирка низ ходник оти нели на некој му текнало да спие. (y)
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Добро и сега што направи??!!
Уште еднаш докажа колкава омраза постои во тебе! Не ми е мака и не ме навреди тоа што ме избрка од дома само ми е смешна причината.
Ти мори жено, ти си божја казна... Ти си за навек избришана од мојов живот. Ти си само жена која ме родила, сурогат мајка!
Ги жалам тие што мораат да останат таму со тебе и се проколнувам што не можам да сторам ништо за нив.
Почна да чувствуваш самотија, слушнав. Така ке цркнеш, сама без ниту грам совест, трошка љубов и срам!
Само пази, ке дојде ден кога ќерка ке ти затреба, а тогаш ти ќе го проколнуваш денот кога ме избрка од дома!!!!
Живи били па видели
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aria

Solange

Член со 30 казнени поени
6 април 2016
112
132
43
Бидејки неможам да му реплицирам на насилниот модератор Пуси, поради некои апсурдни правила на форумов кои што личат на онаа народната-Ем те тепаат ем не ти давааат да плачеш, нема ни да му одговорам на поставеното прашање негово.:rofl
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Мразам машки створења што се педери во душа, најлоша варијанта на човечко суштество, бедници во душа а толку сакаат да делат совети, да изиграваат душебрижници, учители за добро воспитување..еееееееех..они безгрешните, успешните, друштвените..хахаххаха..немаат ништо од тоа во реалниот живот и тука на форуми ке серат.
Абе што к*р те боли дали ке бидам дворски шут, дали ке ми се смејат, дали сум глупа или паметна...што те боли курот и да сакам да бидам забележана или да привлечам внимание?????????
Ти побарав ли мислење за мене, ти побарав ли совет, ти се замешав ли во твојот живот???
Абе остави ме да си го трошам моето време од животот ЈАС како сакам, не ми треба поуки и совети од тебе..уствари ништо не ми треба од тебе!!!
Гледај си го твојот живот, твоите успеси ако ги имаш, твоите пријатели ако ги имаш....Како и да е јас пак ке ти посакам се добро!!!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki