Испукајте се

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
27
Битола
Е*бете си мајката Португалија како можи три дена со ред да ме паѓа некоја глупа утакмица УПМ (facepalm):banghead
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,793
809
1,133
Skopje
За 44.000 на другар вчера Португалија го заеба :eek:(facepalm) , имал јаже да се обеси само немало кој да му го бутне столчето (worried)
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Значи мразам кога роднини ме тераат да им положувам сметка што и како :mad: Тоа можам само на моите пошто ги даваат парите а не на вас, океј?
Не може да ве нема една година и послед од нигде никаде еве сме и ајде сеа ќе се мешаме во туѓи животи!

После една година јавување, освен ако не ми речиш дека те киднапирале, дека те претепале, дека те малтретирале цела година и да не навлегувм во детали, тогаш не ме интересира зошто се јавуваш после толку време ниту пак имам намера да се правам како да сме 'кул'. Влегуваш во зона на познајници, едно здраво и доста ти е. Не очекувај ништо повеќе а најмалку да ти вршам било каква услуга.

:mad
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,793
809
1,133
Skopje
@Давор другар скоро секаде кај нас е така , па тука повеќето си живеат од туѓо гајле , и јас имам роднини такви ,само што јас сум вулгарен и во очи им кажувам се , може не си толку без влакна али потруди се да бидеш и да не се срамиш ,а тоа не значи дека не ги почитуваш ...
Незнам како да ти го доловам моментот , секој човек си брка своја работа ,а некој има тефтер и ги запишува и туѓите како примеров што го даде ти ,а и после извесно време замисли колку тие те сакале ? :^):cool:
Само биди директен и без грижа да имаш
 

Tantara

Староседелец
31 октомври 2013
456
694
1,103
Значи не можам да си верувам како може толку проста да е, таман ќе си речам од неа ништо не ме изненадува и оп ете ти пак ќе и’ успее да ме изнервира :mad:banghead
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kisserboy

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Јадна сум еј, јадна!
Несовршено совршена за тебе знам!
Ај уште малце ќе толерирам. Мамето ќе ти го .. од корен . . Жими се! Ќе патиш тиии.. насмевката ќе те убие! Ќе страдаш дупло поќе од мене, не се одмаздувам, ќе си осетиш сам!
Лелелеле колку сум глупа Господее :banghead