1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Sara
Последна активност:
27 мај 2014 во 22:44
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
116
Допаѓања:
116
Поени од трофеи:
343
Пол:
Женски

Сподели:

Sara

Истакнат Член, Женски

Природата не е фер . На кучињата не им дала можност да зборуваат , додека некои луѓе одлично лаат ! 10 март 2013

Sara последен пат беше виден/а како:
27 мај 2014