Испукајте се

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,095
1,633
113
Македонија
Реалллллллллллллллллллллллллллллллллллл Мадридддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддддд!!!!!!!!!! да неможе спортска да се фати у пичку матер!!!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Ако може на сите таксисти да им се одземат возачките и специјална комисија да одлучува кој може да вози такси :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Alley3112

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
Ра тата тата ратататата тататата тааааа...се испукав. Поарно ми е.
..Ах и ако не е проблем овие шлакутарнициве од снег да ги снема. И Цаци од Сити да не завлекува и препаѓа додека збори, води емисија а не кани клиенти на ноштен купон побогу :unsure
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Alley3112 and Marrie

Classy

Нов член
22 февруари 2012
23
18
3
25
Имам премногу за учење за пишување, а седам на форумов. Барам на интернет нешто што ми беше потребно за училиште и не можам да најдам. Секогаш 'утре' е денот кога ќе ги завршам моите обврски. :timebomb
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
Откажи се од оние кои не те препознале,никогаш и нема да можат да те запознаат.Колку и да се трудиш никој нема да ја примети твојата Добрина...Позитивност...Шарм и Интелигенција...Некогаш и некаде ќе се роди или можеби веќе е роден....ете тој ќе ја препознае твојата богата душа....гледајќи во твоите очи....читајќи од твоите усни....без да објаснуваш колку си посебен а и колку тој вредел или вреди
....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Jasmina-Jase