1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Classy
Последна активност:
28 октомври 2012 во 11:43
Зачленет на:
22 февруари 2012
Мислења:
23
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
22 април 1998 (Возраст: 21)

Сподели:

Classy

Нов член, Женски, 21

Classy последен пат беше виден/а како:
28 октомври 2012