Испукајте се

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Прво,ме нервира тато шо се прае ногу паметен и се лигаве пред баба 'Зошто му даваш пари,не му треба нему пари,сакаш се да истроше?Без моја дозвола да не си му дала пари' ти ли ќе кажиш бе?Мене сега ми требат пари,и не ми се занесуј со глупостите како сум мал и не разбирам ништо,ми чуваш пари за кога ќе пораснам и бла бла...Значи јас сега сакам да си го живеам животот,после ќе си работам и сам ќе си спечалам...
Второ,ме изнервира бившата (punch) Шо сакаш више од мене ма?Не ми се јавуј више,не сфаќаш дека е крај?Сакаш да ми ја расипиш врската ли,или шо ти е филмот?Знај дека јас а сакам неа и нема да се спуштам толку ниско за да ја изневерам со тебе!Нашето помина,а ти ако мислиш дека може да има пак нешто,гадно си се излажала.
 

онјаЛ

Полноправен Член
22 ноември 2012
69
85
18
Среќен сум и задоволен...а не знам зошто
го сакам животов бре :D
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
козе гнасни !!!
седамнаес шикерчиња да ги ставиш у тацну, сфи седамнаес ке ги стаиф у кафе, сееестру шљонску...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Foxboro and Gemini

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Не бе, не ова некој малер мене ме следит подолго време ама ја претера.:banghead
Таман ми нешто ми тргна на добро ама не бе мораше некој да стегтнит на кочница.|-(
Уште не можам да се смирам, туууу да се плукнам во глупаците и глупачките заедно, неписмени ни едни!!!!
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Де бе у пичку матер нека иде све бе. Да ти ибам и цензура и се! Да те фанам и од земја да те треснам па нема да ти биде јасно. До кога бе? А? Не ми е јасно друго шо тражеш од мене. Се даде шо имаше! Буквално се! И на тебе не ти е доста. Па добро бе мајката стара, да се понашам као санта лед? Као времето надвор? Да се спуштам на температура од -45653543 степени? Нема проблем. Само потражи. И глеј па растури го тоа. Мамицата ќе ти ја титнам и забите од уста ќе ти ги ишчукам, ни протези да не можат да ти стават!!! :mad :mad :banghead Ако си ми сестра, ЌЕ ТЕ СКРШАМ ТЕЛЕ ЕДНО!
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Толко наиван и миран народ смо ми, ма да смо и семе сериџиско до јајца, али ипак не гу заслужуемо овуј државу и овија услови
Толко да ни е дебилна држава, ццц не ми се веруе .... сестру (од гз па до уста) покварену гадну фашистичку ( не ме банујте мрсно пцују )
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
Рома,да ви е*ам све што клечи кога моча,крв да серете пи*да ви лепа свиња материна,да ви го натепа бафало отпозади,вода у колено да добиете,неписмењаци белосветски,ку*тони глупи!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
И ти си ми бил некој фраер? Гони се бе сељак еден.Сум се дотерала скоцкано се убаво да изгледам и ти ќе ме носиш у парк.Па кој ти к*р бе? :banghead .Ех мој фрајеру не ради се то тако.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Nighty and parvati