1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
онјаЛ
Зачленет на:
22 ноември 2012
Мислења:
69
Допаѓања:
85
Поени од трофеи:
18

Ги следи 3

Следачи 2

Сподели:

онјаЛ

Полноправен Член

I don’t hate people…I just feel better when they’re not around 4 октомври 2013