Испукајте се

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
При крај ми се мене нервите.
Најубаво Мери фати багаж и правац Америка,не ги трпи домашниве индијанци :mad
Уште само малку...уште само малку...
Морам да издржам.
Ми се кинат жичкиве мене.Одамна сум готова :(
 

smeska

Истакнат Член
18 декември 2012
65
53
118
Ме нервираат професориитее шо само со дневник у рака имаат моќ... И лицата што забораваат да се бањат со месеци ...:x
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Дали има еден писмен шо работи во T - Home? Еден бе, само еден!!! Како добиле работа вработените таму, за мене е мистерија. (punch)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Значи до каде е стигнато општеството! Бог да чува и да брани од тие искорумпирани, партиски, роднински поврзани луѓе и какви уште не! Абе добро бе! Се имаат и туѓиот леб сакаат да го земат? Некој на кому навистина му е потребен? На некој што секој месец, во текот на целиот живот не спојува крај со крај, а згора на тоа уште повеќе се задолжува и зема пари на заем за да преживее? Братучед, тетин, чичко, вујна, нивните семејства... гледаш сите вработени бе. Лапаат пари на големо. И одозгора се дуваат ко пауни пред парење или не знам што. Бог да чува и да брани... Проблемот е што не брани. Знам дека секаде има вакви случаеви, знам дека секаде се случува, ама денеска посебно ме изнервираа! Уффф, колку сакам да ги испонатепам и да им се изнавикам, ама не можам! Е така бе МАКЕДОНЧЕ бе.... Ќути трај, арно или лошо не е битно... СЕКОГАШ ЗАВИСИШ ОД НЕКОЈ ДРУГ!
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Не знам шо да облечам и не знам шо да облечааааам :frantic АЈ барем знам како ќе се нашминкам
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Канал 5 дебили, идиоти, глупаци
Вечер има супер дерби кошарка Кожуф Куманоо ( делиф га прво место на табелу ) а они ке пренасаф шљ утакмицу
Лирија Работнички бе ццццц шкљонски тим vs сто човека симпатизери, кој дебилизам бе
овој ваљда дека скопски екипе играф, затој ццццц не ми се веруе еееј
а колко сакам да гу глеам утакмицу, стрим нема да има ваљда, аааааа сестру гадну покфарену
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Ебем ти кравата шо си! Земам нешто да правам зашо правеш, ти не можеш, не знаеш, глупа си, проста си, не вредеш за ништо, ќе испогореш се! Нишо не работам - мрза си, дембел си, само сакаш да се излежаваш, не учеш, ќе намалеш со школото, фана дечко сеа дигна носо...
Аман бе... Ни да правам ни да не правам!:eek
Ако планираш да улаваш у тие твојте психозни моменти боље искачај од дома да не те гледам. Жими се најмило нареден пат ќе земам тавата и со неа ќе те мавам. Марш у пичку матер!
 

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Море се ми е преку глава:|
Ако фатиш да плаќаш у високо образовна институција ќе те соголат до крај. Сите пари ми ги зедоја:place
 

Lollypop

Истакнат Член
26 декември 2012
251
197
143
Баш ми требаше ваква тема да се испукам
ептен се нервирам напнаа со рестрикцииве да не може чоек да се избања на мира :mad