1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
smeska
Последна активност:
23 август 2014 во 16:02
Зачленет на:
18 декември 2012
Мислења:
65
Допаѓања:
53
Поени од трофеи:
118
Пол:
Женски

Сподели:

smeska

Истакнат Член, Женски

Љубовта лесно ја прикривам со горчина , но горчината со љубов потешко .... 21 февруари 2014

smeska последен пат беше виден/а како:
23 август 2014